Новий бізнес-акселератор для підтримки українських підприємців

Новий бізнес-акселератор для підтримки українських підприємців

У Давосі Impact Force разом з Мінцифрою та партнерами презентували поглиблену акселераційну програму Impact Business. Мета — підтримати український бізнес, який сприятиме збільшенню ВВП України на суму понад $250 млн протягом п’яти років.

Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, які прагнуть зробити позитивні соціальні зміни частиною своєї стратегії. Дві найкращі команди отримають фінансові гранти до 20 000 євро.

❓Що отримають всі 25 учасників безоплатно:

✔️коучинг та менторство

✔️доступ до інвесторів

✔️консультації від міжнародних експертів

✔️доступ до лекцій та досліджень

⏰ Дедлайн подачі заявки: 17 лютого 2023 року

Як подати заявку та деталі проєкту за посиланням — https://business.diia.gov.ua/impact-business

Програма бізнес-акселератора Impact Business Accelerator, ініційована громадською організацією Impact Force, відбувається за підтримки Міністерства цифрової трансформації України, Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національного проєкту Дія.Бізнес та за підтримки Фонду соціального підприємництва Schwab Foundation for Social Entrepreneurship, Глобального альянсу соціального підприємництва WEF, науковців та випускників Кембриджського університету, у партнерстві з SILab Ukraine, MovingWorlds.org (за підтримки SAP, Unilever, EY та інших), Netguru, Tech To The Rescue, Phineo та LCF Law Group, провідними українськими громадськими організаціями.