Розділ І. ВІЗИТКА ГРОМАДИ

Розділ І. ВІЗИТКА ГРОМАДИ

1.1. Вітальне слово голови

Впевнено заявляю, що успіх громади – це щасливі люди, а критерієм благополуччя громади є те, як почувають себе в ній жителі.

Добігав кінця 2017 рік, як два населених пункти Овідіопольського району – Авангард і Прилиманське – об’єдналися в рамках реформи місцевого самоврядування і спромоглися вийти на шлях істотних змін на краще. У 2019 році до нас приєдналося село Нова Долина.

25 жовтня 2020 року відбулися чергові місцеві вибори в Україні, після яких, відповідно до нового адміністративно-територіального устрою країни, до Авангардівської селищної територіальної громади увійшли селище міського типу Хлібодарське та селище Радісне.

Про здобутки й нові ініціативи заради покращення якості життя жителів громади свідчать реалізовані проекти.

Сьогодні Авангард є самодостатньою й економічно спроможною громадою, де надходження до бюджету від низки суб’єктів підприємництва дають змогу успішно реалізувати культурно-освітню, соціальну, житлово-комунальну сфери діяльності. Але є ще над чим працювати!

Розроблена Стратегія розвитку Авангардівської громади – це документ, що визначає її найважливіші соціальні, економічні, інфраструктурні та екологічні проекти, включаючи напрями залучення інвестицій, розподілу ресурсів, які повинні найкращим чином сприяти бажаній реалізації проєктів.

Наша громада має сильні сторони: розумних і працьовитих людей, розвинену інфраструктуру, наближеність до обласного центру,  однак маємо і проблеми, перш за все екологічні, пов’язані із наявністю полігону твердих побутових відходів, відсутність в приєднаних селах закладів дошкільної освіти. Маємо чудові можливості у співпраці із прилеглими громадами розвивати місцеву економіку, туризм, сільське господарство.

Питання залучення інвестицій, одне з пріоритетних, це – створення нових підприємств, адже це перспектива їх розвитку, забезпечення податкових надходжень до бюджету, утримання жителів громад від міграції, в т.ч. за кордон, в зв’язку з відсутністю можливості працевлаштуватися на місці. І наше спільне завдання зробити все можливе, щоб інвестор, приходячи на територію Авангардівської ТГ, мав сприятливі умови ведення бізнесу та отримував необхідну підтримку для успішного капіталовкладення.

З повагою,

Селищний голова                                                     Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ

1.2.         Герб, логотип