До уваги всіх, хто шукає роботу!!!

Ярмарки вакансій в Одеському районі!

🚩Сьогодні важливою проблемою залишається працевлаштування мешканців району та внутрішньо переміщених осіб.

🚩В Одеському районі за ініціативою Одеської районної військової адміністрації триває Марафон «Ярмарок вакансій».

🚩Формат заходу передбачає, що роботодавці зможуть проводити співбесіди з претендентами на вільні місця, зацікавити їх умовами праці, соціальними пільгами та допоможуть сформувати базу резюме на перспективу.

🚩Запрошуємо всіх бажаючих – шукачів роботи та роботодавців Одеського району взяти участь у марафоні “Ярмарок вакансій”, що буде проходити:

⏰30 листопада 2022 року об 11:00 годині за дресою: Одеська обл., Одеський р-н, смт. Таїрове, вул. 40 років Перемоги, 24 (Таїровський заклад загальної середньої освіти).

🚩Захід проводиться Таїровською селищною радою спільно з Авангардівською селищною та Великодолинською сільською радами.

✅ Запрошуємо усіх зацікавлених!

‼️Важливо! Авангардівською селищною радою буде організовано підвіз до смт Таїрове, але кількість місць обмежена, тому, хто бажає поїхати, реєструйтеся за посиланням↘️

📌 Реєстрація триває до 10:00 год 29.11.2022

Ярмарок вакансий

Безпека харчових продуктів

Наразі в Одеському (Овідіопольському) районі, відбуваються віялові відключення систем електропостачання, що, в свою чергу, впливає на виробництво та/або обіг харчових продуктів.

Операторам ринку, які проводять діяльність з обігу та виробництва харчових продуктів, що потребують дотримання температурного режиму обов’язкове зберігати харчові продукти з дотриманням температурних режимів. Це стосується як виробників так і складів, так і магазинів з роздрібної торгівлі харчовими продуктами.

Безпека населення у тому числі складається з безпеки тих харчових продуктів, які споживають люди. Тому Вам необхідно мати та використовувати генератори для безперебійного збереження харчового продукту, якщо Ви так само плануєте його подальшу реалізацію населенню. В разі недотримання температурних режимів до харчових продуктів, які цього потребують, Ви як відповідальні користувачі – повинні поступити з таким  харчовим продуктом, відповідно до вимог чинного Законодавства.

Інформацію про відключення системи електропостачання на вашій потужності, за адресою та номером будинку, можна дізнатися на сайті ДТЕК Одеські Електромережі за посиланням: https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

Запрошуємо на заняття з цивільного захиту

Шановні жителі Громади, запрошуємо усіх бажаючих на заняття з цивільного захиту, на яких ви дізнаєтесь:

✅ Як поводитись з вибухонебезпечними предметами?

✅ Надання першої домедичної допомоги

✅ Правила пожежної безпеки ?

✅Порядок дій у надзвичайній ситуації

?У п‘ятницю, 11 листопада об 11.00

?смт Авангард, вул. Добрянського 28, «Центр культури та мистецтв» 3-й поверх.

Заняття будуть проводити фахівці Державної служби з надзвичайних ситуцацій спільно з працівниками Авангардівського Центру безпеки Громадян.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Звіт про стратегічну екологічну оцінку генерального плану та плану зонування території с. Прилиманське Одеського району Одеської області

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: виконавчий комітет Авангардівської селищної ради Одеського району Одеської області.

3. Процедура громадського обговорення:

а) дата початку обговорення 27.10.2022 р., строки здійснення процедури громадського обговорення – 30 днів;

б) способи участі громадськості – громадські слухання та надання письмових зауважень і пропозицій;

в)  дата, час і місця проведення громадських слухань: 25.11.2022 р. о 11-00 год у приміщенні медіа-центра Авангардівського будинку культури та відпочинку, за адресою: Одеська область, Одеський район,   смт. Авангард, вул. Добрянського, 28;

г) ознайомитися зі звітом про стратегічну екологічну оцінку можливо у відділі містобудування та архітектури Виконавчого органу Авангардівської селищної ради, за адресою: 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Добрянського, 30, (будівля ЦНАПу,  ІІ поверх), телефон: (048) 797-21-89, e-mail: avangardmistobud@gmail.com та на офіційному веб-сайті Авангардівської селищної ради: https://avangard.odessa.gov.ua.

ґ) зауваження та пропозиції приймаються відділом містобудування та архітектури Виконавчого органу Авангардівської селищної ради, за адресою: 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Добрянського, 30, (будівля ЦНАПу, ІІ поверх), телефон: (048) 797-21-89, e-mail: avangardmistobud@gmail.com,  протягом 30  днів;

д) місцезнаходження наявної екологічної документації, – відділі містобудування та архітектури Виконавчого органу Авангардівської селищної ради, за адресою: 67806, Одеська область, Одеський район, смт. Авангард, вул. Добрянського, 30, (будівля ЦНАПу,  ІІ поверх).

УВАГА! Здаються в оренду приміщення!

Здається в довгострокову оренду нежитлові, офісні приміщення «Будинку Праці» площею від 10 м², за адресою: смт. Овідіополь, вул. Одеська, 19а.

Інформація про об′єкт: оренда частини або крила нежитлового приміщення «Будинку Праці»  Овідіопольської районної філії Одеського Обласного Центру Зайнятості, яке знаходиться за адресою:  смт. Овідіополь, вул. Одеська, 19а. Є окремий фасадний вхід.  Приміщення світлі, сухі, теплі, з кондиціонерами, ремонтом та санвузлами. Об′єкт під охороною.

Потенційним орендарям телефонувати за тел: 0984475770 в любий час. Контактна особа – Ільніцька Вікторія Андріївна.

Нагадуємо про необхідність своєчасної сплати за комунальні послуги!

Погодьтесь, вода в крані впродовж доби, можливість приготувати їжу на газу, світло, електрика, теплі батареї взимку − це все так увійшло в наше життя, що без цих послуг ми вже не уявляємо наш побут. Кожен українець − споживач житлово-комунальних послуг. Тож отримуючи ці послуги, ми маємо не забувати і про обов’язок вчасно за них сплачувати, в тому числі і у воєнний час.

Адже в нашому регіоні все продовжує працювати стабільно і усі комунальні послуги ми отримуємо на належному рівні, як і раніше. Тож чому ми маємо за них не сплачувати?

Натомість на сьогоднішній день перед початком опалювального періоду 2022/2023 рр. жителі нашої Громади мають чималі борги за спожиті житлово-комунальні послуги.

І хоча на час воєнного стану передбачені деякі послаблення, але це не означає, що ми не маємо платити за спожиті послуги зовсім. Адже, для забезпечення безперебійної роботи підприємств критичної та соціальної інфраструктури в умовах війни вкрай важлива стабільна оплата комунальних послуг, яка є вагомою складовою наповнення бюджетів різних рівнів, з яких складається економічне життя Громади, району, області, країни.

Наразі, оплата споживачів є основним джерелом надходження підприємств житлово-комунального господарства, що дозволяє здійснювати цим підприємствам виплату заробітної плати працівникам, сплачувати за спожиті енергоносії, закупляти паливно-мастильні матеріали, засоби для знезараження та очистки питної води тощо.

З огляду на зазначене, наголошуємо на необхідності та важливості оплати спожитих комунальних послуг та недопущення накопичення боргів перед підприємствами-постачальниками комунальних послуг.

В черговий раз хочемо нагадати жителям Хлібодарського старостату про значний борг за спожиті комунальні послуги, який складає понад три мільйони гривень. Якщо борги не будуть погашені то початок опалювального сезону опиниться під загрозою зриву!

Не забуваймо, що попереду нас чекає непроста зима, коли відповідальність кожного та всіх разом стане вирішальною!