Щодо вакантних педагогічних посад у закладах загальної середньої освіти Авангардівської селищної ради

Думайте про своє майбутнє майбутнє вже сьогодні

В межах проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян та суб’єктів господарювання просимо розмістити інформаційний буклет Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області: «Думайте про своє майбутнє вже сьогодні, зробіть правильний вибір»

Обережно! Сказ!

Увага! За результатами дослідження Одеської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, підтверджено випадок хвороби сказу червоного лиса на території смт Хлібодарське Одеського району Одеської області.

‼Відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Авангардівської селищної ради від 3 березня 2023 року (протокол № 3) – накладено карантинні обмеження по сказу тварин на території смт Хлібодарське Одеського району Одеської області.

📌Сказ – гостра інфекційна (вірусної природи) хвороба, загальна для людини і тварин, з ознаками ураження центральної нервової системи, завжди зі смертельним наслідком, якщо у зараженої тварини або людини почали проявлятися зовнішні ознаки.

📌На сказ хворіють усі дикі і домашні тварини, а також гризуни, кажани і птахи. Найчастіше людина заражається від кішок, лисиць і собак.

📌Вірус сказу, який потрапив в організм тварини або людини, по нервових волокнах (зі швидкістю приблизно 3 міліметри на годину) проникає в спинний, а потім головний мозок, де розмножується, викликаючи дифузний енцефаломієліт (запалення головного та спинного мозку). З мозку по нервових шляхах вірус поширюється в різні органи і тканини, в тому числі потрапляє в слинні залози, інфікуючи слину.

📌На жаль, лікування від сказу не існує! Щеплення від сказу хвороби на стадії появи перших симптомів вже не дають результату. Смерть настає через кілька днів після появи перших симптомів.

📌Тому, рекомендуємо власникам домашніх улюбленців провести обов’язкову вакцинацію! Звертаємо увагу, що відповідно до діючої інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». вакцинація домашніх тварин проти сказу є обов’язковою!!!

📌Якщо вас укусила чи лизнула підозріла безпритульна або дика тварина, негайно зверніться до лікаря! Зволікання може коштувати життя!

‼️Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких!

Своєчасно сплачуйте за житлово-комунальні послуги!

Отримуючи житлово-комунальні послуги, ми маємо не забувати і про обов`яок вчасно за них сплачувати, в тому числі і у воєнний час.

 Адже в нашому регіоні відносно спокійно. Працівники комунальної галузі продовжують виконувати свою роботу по забезпеченню комунальних послуг. Тож чому ми маємо за них не платити?

 Натомість на сьогоднішній день жителі нашої Громади мають чималі борги за спожиті житлово-комунальні послуги, зокрема борг мешканців ЖМ «Сьоме небо» вже складає 15 млн. грн.

 З огляду на зазначене ТОВ «Житло сервіс» закликає абонентів-боржників розрахуватись з існуючими боргами і більше їх не накопичувати.

Погасити заборгованість та своєчасно сплачувати за комунальні послуги закликають своїх абонентів і ЖКП «Драгнава» та КП «Хлібодарське ВУ ЖКГ».

Пам`ятайте, що за нинішніх умов, підтримка економіки та життєдіяльності Громади і країни – це теж своєрідний прояв патріотизму та боротьби за Україну!

Юридична допомога

Інформація для внутрішньо переміщених осіб та соціально незахищених верств населення Авангардівської громади! Фахівець з надання юридичної допомоги соціального проєкту для сімей з дітьми Благодійного фонду “Вітрила дитинства” Оксана Лисейко, надає консультації та допомогу з юридичних питань.

✅Звертайтесь за консультаціями щосереди з 12:00 до14:00 год. та щоп’ятниці з 12:00 до 15:00 год.

📍за адресою: смт. Авангард, вул.Добрянського, 28, Центр культури та мистецтва, 1 поверх, 16 кабінет.

Контактний телефон: 0994182615

До уваги всіх, хто шукає роботу!!!

Ярмарки вакансій в Одеському районі!

🚩Сьогодні важливою проблемою залишається працевлаштування мешканців району та внутрішньо переміщених осіб.

🚩В Одеському районі за ініціативою Одеської районної військової адміністрації триває Марафон «Ярмарок вакансій».

🚩Формат заходу передбачає, що роботодавці зможуть проводити співбесіди з претендентами на вільні місця, зацікавити їх умовами праці, соціальними пільгами та допоможуть сформувати базу резюме на перспективу.

🚩Запрошуємо всіх бажаючих – шукачів роботи та роботодавців Одеського району взяти участь у марафоні “Ярмарок вакансій”, що буде проходити:

⏰30 листопада 2022 року об 11:00 годині за дресою: Одеська обл., Одеський р-н, смт. Таїрове, вул. 40 років Перемоги, 24 (Таїровський заклад загальної середньої освіти).

🚩Захід проводиться Таїровською селищною радою спільно з Авангардівською селищною та Великодолинською сільською радами.

✅ Запрошуємо усіх зацікавлених!

‼️Важливо! Авангардівською селищною радою буде організовано підвіз до смт Таїрове, але кількість місць обмежена, тому, хто бажає поїхати, реєструйтеся за посиланням↘️

📌 Реєстрація триває до 10:00 год 29.11.2022

Ярмарок вакансий