Матеріали V засідання виконавчого комітету Авангардівської селищної ради від 06 квітня 2021 року

Про тимчасове призупинення для ФОП Малиш О.С. зобов’язання із сплати збору за місця для паркування транспортних засобів на період карантину

Про укладання угоди про співпрацю між Авангардівською селищною радою та ТОВ «ВАЛЕНТИНА Д», ТОВ «КАСІБУС», МПП «СТАФ», ОК «КЕКС» та фізичними особами

Про укладання угоди про співпрацю між Авангардівською селищною радою та ОК «ЖБК «Едельвейс Буд»

Про погодження графіку розрахунків між Авангардівською селищною радою та ТОВ «ТЕПЛОПРОМ», щодо здійснення розрахунку за договором купівлі-продажу (викупу) земельної ділянки несільськогосподарського призначення

Про утворення мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі Авангардівської селищної ради

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в бюджеті Авангардівської селищної ради на безкоштовне забезпечення технічними та іншими засобами (калоприймачами, підгузками) осіб з інвалідністю (згідно висновків МСЕК), дітей з інвалідністю (згідно висновків обласної ЛКК), які проживають на території Авангардівської селищної ради  на виконання заходів програми «Доступна медицина на території Авангардівської селищної ради на 2021 рік»

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених в бюджеті Авангардівської селищної ради на безкоштовне та пільгове забезпечення осіб, що проживають на території Авангардівської селищної ради лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року №1303 на виконання заходів програми «Доступна медицина на території Авангардівської селищної ради на 2021 рік»

Про затвердження Порядку забезпечення громадян, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання, що проживають на території Авангардівської селищної ради  на виконання заходів програми «Доступна медицина на території Авангардівської селищної ради на 2021 рік»

Про передачу квартири №29, що за адресою: смт Хлібодарське, вулиця Чорноморська, будинок №5, у приватну спільну часткову власність гр. гр. Канава О.П., Канава Т.В., Канава А.О., Нудьга В.М.

Про передачу квартири №13, що за адресою: смт Хлібодарське, вулиця Чорноморська, будинок №5, у приватну спільну часткову власність гр. гр. Чернецькому О.П., Чернецькій Н.І., Чернецькій І.О., Чернецькій Н.О.

Про взяття на квартирний облік  внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій

Про відмову гр. Цанзі А.П. у взятті на квартирний облік

Про переведення садового будинку у жилий будинок   гр. Колесник К.П. на території Авангардівської селищної ради

Про переведення садового будинку у жилий будинок  гр. Руденко С.А. на території Авангардівської селищної ради

Про переведення садового будинку у жилий будинок гр. Гонта В.В. на території Авангардівської селищної ради

Про переведення садового будинку у жилий будинок гр. Гонта В.В. на території Авангардівської селищної ради

Про переведення садового будинку у жилий будинок  гр. Кастравець Г.М. на території Авангардівської селищної ради

Про переведення садового будинку у жилий будинок  гр. Гарабажий О.Д. на території Авангардівської селищної ради

Про затвердження паспорта прив’язки  розміщення тимчасових споруд (у кількості 2-х шт.) для провадження підприємницької діяльності ФОП Ябанжи Н.Д.

Про укладання угоди про співпрацю між Авангардівською селищною радою та ПП «АНГАРА КАМПАНІ»

Про укладання угоди про співпрацю між Авангардівською селищною радою та ФГ «ГРИКО»