в приміщенні ЦНАПу буде здійснювати прийом менеджер ПриватБанку:

Завтра, 29 березня з 10.00 до 13.00 години в приміщенні ЦНАПу буде здійснювати прийом менеджер ПриватБанку:

✅ відкриття пенсійних карт, соціальних карт

✅ оформлення пенсійних карток військовим пенсіонерам

✅ оформлення рахунків для виплат переселенцям

✅ отримання переказів на карту банку

✅оформлення страховки

✅ оформленная кредитної карти

✅ перевипуск всіх карток

✅ реєстрація у Приват24

📍вул. Добрянського, 30

☎️ 048-797-25-36

До уваги споживачів та операторів ринку, що здійснюють обіг харчових продуктів: надійшло повідомлення RASFF щодо виявлення норовірусу в устрицях!

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 02.03.2023 № 2023.1260-fup 4 стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ).

◀️ Держпродспоживслужба вОдеській області попереджає операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції, про необхідність вилучити її з обігу та у строк не більше двох робочих днів письмово інформувати про виявлену невідповідність Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області, що передбачено частиною 3 статті 20 Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Шановні споживачі! У разі виявлення  в обігу вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області за адресою: 7-а Пересипська, 6, м. Одеса, 65042, т/факс 048-716-13-01

З Литви до України експортували небезпечні морепродукти

🚩Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області інформує про отримання інформаційного повідомлення через систему швидкого оповіщення по харчових продуктах та кормах (RASFF) від 18 лютого 2023 року N2023.1192, стосовно виявлення перевищення допустимого рівня Кадмію у замороженому Міксі морепродуктів (виробник: Zejiang Zhoufu food Co.LTD, China),що експортувалися з Литовської Республіки (відправник: UAB “Plunges kooperatine prekyba” Lithuania) до України одержувач: ТзОВ «ВІЧУНАЙ-УКРАЇНА», вул.Солом‘янська,3 , офіс 6, м. Київ, 03110).

📣Для інформації:
Кадмій накопичується в трубчастих кістках, підшлунковій залозі, селезінці, але, перш за все, в печінці й особливо в нирках, причому період його напіввиведення з організму становить від 10 до 30 років. Кадмій має токсичну дію на нирки, кісткову і дихальну системи. Його відносять до числа канцерогенів, небезпечних для людини.

Шановні споживачі! У разі виявлення  в обігу вказаного харчового продукту, повідомляйте Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області за адресою: 7-а Пересипська, 6, м. Одеса, 65042, т/факс 048-716-13-01

Щодо вакантних педагогічних посад у закладах загальної середньої освіти Авангардівської селищної ради

Думайте про своє майбутнє майбутнє вже сьогодні

В межах проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед громадян та суб’єктів господарювання просимо розмістити інформаційний буклет Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області: «Думайте про своє майбутнє вже сьогодні, зробіть правильний вибір»

Обережно! Сказ!

Увага! За результатами дослідження Одеської регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини, підтверджено випадок хвороби сказу червоного лиса на території смт Хлібодарське Одеського району Одеської області.

‼Відповідно до рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Авангардівської селищної ради від 3 березня 2023 року (протокол № 3) – накладено карантинні обмеження по сказу тварин на території смт Хлібодарське Одеського району Одеської області.

📌Сказ – гостра інфекційна (вірусної природи) хвороба, загальна для людини і тварин, з ознаками ураження центральної нервової системи, завжди зі смертельним наслідком, якщо у зараженої тварини або людини почали проявлятися зовнішні ознаки.

📌На сказ хворіють усі дикі і домашні тварини, а також гризуни, кажани і птахи. Найчастіше людина заражається від кішок, лисиць і собак.

📌Вірус сказу, який потрапив в організм тварини або людини, по нервових волокнах (зі швидкістю приблизно 3 міліметри на годину) проникає в спинний, а потім головний мозок, де розмножується, викликаючи дифузний енцефаломієліт (запалення головного та спинного мозку). З мозку по нервових шляхах вірус поширюється в різні органи і тканини, в тому числі потрапляє в слинні залози, інфікуючи слину.

📌На жаль, лікування від сказу не існує! Щеплення від сказу хвороби на стадії появи перших симптомів вже не дають результату. Смерть настає через кілька днів після появи перших симптомів.

📌Тому, рекомендуємо власникам домашніх улюбленців провести обов’язкову вакцинацію! Звертаємо увагу, що відповідно до діючої інструкції «Про заходи щодо боротьби зі сказом тварин». вакцинація домашніх тварин проти сказу є обов’язковою!!!

📌Якщо вас укусила чи лизнула підозріла безпритульна або дика тварина, негайно зверніться до лікаря! Зволікання може коштувати життя!

‼️Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх близьких!