Реєстрація місця проживання без візиту до ЦНАП
Сьогодні здійснені перші реєстрації місця проживання в нашій Громаді через портал ДІЯ та мобільний портал ДІЯ.
Все просто та зручно: немає необхідності навіть виходити з дому. Необхідно внести всю інформацію через портал або додаток ДІЯ, підписати особистим електронним цифровим підписом і дочекатись повідомлення про реєстрацію. Адміністратор ЦНАП отримує звернення через портал ДІЯ, перевіряє, підтверджує і громадянин зареєстрований. Швидкі та зручні сучасні технології в дії.
Раніше послуга була доступна тільки в 7 містах, а зараз масштабується майже на всю країну.
посилання на послугу
https://team2.diia.gov.ua/
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/02/273027415_1865955677125376_4365937242491082742_n.jpg)