Представники Європейської консультативної місії поділились досвідом з поліцейським офіцером Авангардівської громади.
Сьогодні до поліцейської станції, що розташована в ЖМ «Артвіль» Авангардської Громади завітали представники Європейської консультативної місії.
В ході зустрічі представники місії поділились досвідом про необхідність та користь такіх заходів, як нарада за участі усіх верств влади та усіх осіб, які приймають участь у соціальному житті громади задля вирішення спільних проблемних питань громадян.
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/311878284_2069042803483328_4772689576879427959_n.jpg)
Поліцейську станцію було відкрито 27 червня, в рамках проєкту «Поліцейський офіцер громади».
Забезпечує правоохоронні функції на станції дільничний офіцер поліції Одеського районного управління поліції № 2 лейтенант поліції Станіслав Сунь. Поліцейський офіцер громади на робочому місці 24/7. За потреби, звертайтеся, він завжди допоможе вирішити будь-яке безпекове питання.