Гордість Громади!
Гордість Громади!
Юний футболіст, 10-літній Дмитро Прокопенко, з смт Хлібодарське вступив до Академії футболу «Рух» в м. Львів, яка вважається однією з найкращих футбольних академій Європи! РУХ Львів. Офіційна сторінка
Дмитро ппочав займатись футболом з 5-ти років у ФК “Вікторія” (смт Авангард), тренер Валентин Росколодько.
З 2018 по 2020 захищав кольори ФК “Локомотив” (м. Одеса) у складі якого ставав чемпіоном України з футзалу серед дітей U-9, а також володарем призових місць турнірів Одеської області і України.
З 2020 по 2022 рік грав за КДЮСШ “Авангард” ТГ під керівництвом тренера Валентина Росколодька.
На літніх канікулах Дмитро взяв участь у Trendets Camp на базі футбольної Академії футболу «Рух» (м. Львів), де був відзначений селекціонерами дитячої спортивної школи, після чого йому запропонували пройти тестування для можливого подальшого навчання в Академії.
Відбір був серйозний. Упродовж десяти днів 350 дітей з усієї України проходили різні випробування: біг на 15 і 30м, стрибки з місця, психологічний тест та інше.
Завдяки своїй завзятості та цілеспрямованості, а також професійній роботі тренера КДЮСШ Авангард Валентина Росколодько, Дмитро успішно пройшов всі випробування і має можливість займатися футболом в одній із найкращих академій футболу.
Бажаємо нашому спортсмену впевненості в собі, великих можливостей і успіхів у підкоренні нових висот у спорті.
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313921535_2080624882325120_2093530593457288886_n-768x1024.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313074780_2080624865658455_2623032694579317973_n-768x1024.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/314538874_2080624955658446_5216953009588910967_n-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313428918_2080624788991796_7201449841776935316_n-1024x682.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/11/313414116_2080624778991797_1306392334169370165_n-768x1024.jpg)