Допомога Громадам в умовах воєнного стану
Зараз дуже складний час для нашої країни. Багато громад потребує допомоги. Розуміючи наскільки важливо допомагати в такі скрутні часи, Авангардівська селищна рада вже не в перший раз виділяє гроші на відновлення інфраструктури іншим громадам. В цей раз на черговій сесії під головуванням Сергія Хрустовського селищна рада виділила кошти на відновлення критичної інфраструктури та проведення поточного ремонту житлового фонду у розмірі по 250 тис. грн Нововоронцовській і Високопільській громадам Херсонської області.
Також підприємці з с. Прилиманське, родина Шрьодерів (“Престиж”) доставили на Херсонщину продукти і два потужних генератори. Один для станції швидкої допомоги м. Херсон, а другий для незламної Чорнобаївської сільської ради.
Гроші на допомогу зібрали жителі Німеччини, а родина Шрьодерів зайнялася покупкою і власноруч доставила вантаж з Німеччини до Херсону.
Про цю допомогу ми дізнались від Херсонських колег, які висловлюють щиру подяку нашим жителям.
Знаємо, що родина Шрьодер з самого початку повномасштабного вторгнення збирає і доставляє гуманітарний вантаж з-за кордону у постраждалі області України. Але про це не афішують. А ми хочемо, щоб Громада знала, що має таких жителів та можливо хтось долучиться до збору чергового гуманітарного вантажу.
Разом наближаємо нашу Перемогу! Дякуємо всім, хто долучається – з такою підтримкою добру не залишиться нічого, як перемогти!
Слава Україні!
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321422011_838042717267352_2386707907593353812_n-769x1024.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321604442_556828595948918_5955401781189036629_n-1024x768.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321497390_884579252562823_761881808541650232_n-1024x768.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321200607_1324505755017317_1649515927272542638_n-768x1024.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321211361_2096484400540186_6480455634420059314_n-769x1024.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/321380607_1329777114475993_2337516496860641289_n-1024x768.jpg)