В с. Прилиманське проводиться капітальний ремонт водонапірної башти Рожновського по вул. Флотська.
В с. Прилиманське проводиться капітальний ремонт водонапірної башти Рожновського по вул. Флотська. Башта знаходилась в аварійному стані і її замінили на більшу по ємності.
31 грудня запустили воду, а художники Авангардівського Будинку культури Роман Єсарєв і Ганна Лунгул зробили яскравий і патріотичний розпис самої башти.
Поступово модернізуємо і вдосконалюємо систему водопостачання в Громаді, роботи ще багато, але за останні роки вже відчувається покращення якості води та систем водопостачання і водовідведення.
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/325132667_1302383486994861_373753817669307804_n-768x1024.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/325130549_3021863731441350_2465200374850742230_n-768x1024.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/324931428_5946813452043748_1010087783119735062_n-768x1024.jpg)