Продовжуємо підтримувати та допомагати разом!
Продовжуємо підтримувати та допомагати разом!
Сьогодні в Авангарді за сприяння Одеської районної військової адміністрації та Одеської обласної організації «Товариства Червоного Хреста України» внутрішньо переміщені до громади особи отримали продуктові сімейні та гігієнічні набори.
Особисту участь у видачі взяв заступник начальника Одеської районної військової адміністрації Аркадій Мкртичян, який координує питання розміщення та допомоги ВПО в районі. Разом із працівницями ЦНАПу, Аркадій Мисакович дарував людям частинку радості та віри, що про них пам’ятають та піклуються. Наразі в Авангардівській громаді зареєстровано 3848 ВПО і щоденно ця кількість зростає.
Висловлюємо вдячність донорам за підтримку ВПО та жителів громади та віримо у найскорішу Перемогу України!
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/2-3-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/3-3-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/4-3-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/6-3-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/7-3-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/8-3-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/9-2-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/10-1024x961.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/11.2-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/11-1-683x1024.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/12-1-1024x683.jpg)