До Авангардівської територіальної громади з візитом завітали представники Суворовської територіальної громади Ізмаїльського району
До Авангардівської територіальної громади з візитом завітали представники Суворовської територіальної громади Ізмаїльського району на чолі з селищним головою Олегом Босікевич.
Наших колег зацікавив Авангардівській Центр безпеки громадян. Селищний голова Сергій Хрустовський розповів про створення Центру, його работу і найближчі плани розвитку.
Центр Безпеки Громадян офіційно було відкрито в липні 2019 року. В будівлі знаходиться диспетчерський пункт, пожежна охорона, станція швидкої медичної допомоги. Склад підрозділу на 90% складається з мешканців громади. Керівний склад, начальники караулів – бойові офіцери, та бійці пройшли спеціальну підготовку та стажування. Центр укомплектований спеціалізованою технікою, яка дозволяє швидко та оперативно вирішувати кризові та надзвичайні ситуації.
Центр працює цілодобово і, наразі, в ньому облаштований один з Пунктів незламності.
В найближчих планах розпочати будівництво додаткових приміщень та розширення Центру. Вже є готовий проєкт.
Центр безпеки громадян Авангардівської громади
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331526091_718487513310842_1698119337232506226_n-1024x543.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331300716_1359533798153989_2414701587320314570_n-1024x684.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331098132_1910836495920480_4529179136969250918_n-1024x768.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331425382_1272131000003758_5062239040812635925_n-1024x683.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/330952956_951858139312906_6315169813946896888_n-1024x768.jpg)