Інформація про намір зміни тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення

На виконання п.2 розділу II Порядку  інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130, ЖКП «Драгнава» Авангардівської селищної ради повідомляє споживачів щодо наміру змінити  тариф на послуги з централізованого водопостачання та централізоване водовідведення.

Структура тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на 2021 рік  відображена в  ДОДАТКУ 1ДОДАТКУ 2.

Діючі тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для ЖКП «Драгнава» встановлені рішенням Авангардівської  селищної  ради від № 28  від 18.12.2020 року.

У зв’язку с  підвищенням  ціни на послуги з централізованого водопостачання на 18,48% та централізованого водовідведення на 1% від «Інфоксводоканал» та збільшення вартості електричної енергії на 17%  ЖКП «Драгнава» провела  коригування  діючого тарифу для надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік.

З урахуванням вищевикладеного, тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення на плановий 2021 рік складають:

централізоване водопостачання – 15,58 грн/м3  з ПДВ

централізоване водовідведення –      9,78 грн/м3  з ПДВ

Діючий тариф складає:

централізоване водопостачання – 13,84 грн/м3  з ПДВ

централізоване водовідведення –      9,89 грн/м3   з ПДВ

Зростання в порівнянні з діючим тарифом без відшкодування складає:

централізоване водопостачання –  1,74  грн/м3  з ПДВ, що складає 12%

централізоване водовідведення –     -0,11  грн/м3  з ПДВ, що складає -2%

Додатково повідомляємо, що діючим законодавством у сфері комунальних послуг передбачено щорічний перегляд тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення всім підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства з метою встановлення економічно-обгрунтованих тарифів та можливістю здійснювати свою господарську діяльність.

Зауваження та пропозиції щодо встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення від фізичних і юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 8 днів з дня повідомлення споживачів про намір здійснити зміну тарифів, за адресою ЖКП «Драгнава»: 67806, Одеська обл., Овідіопольський р-н., смт. Авангард, вул. Нижня, 24., dragnava@ukr.net та за адресою Авангардівської селищної ради: 67806, Одеська обл., Овідіопольський р-н., смт. Авангард, вул. Добрянського, 26.