26 лютого – День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Вісім років тому російська федерація розпочала збройну агресію проти України.

Все почалось в Криму. Диверсійні групи рф почали спроби захопити кримський півострів. Наразі, визвольна боротьба та захист України триває по всій країні силами всіх громадян України та силами безпеки та оборони держави!

Тимчасова окупація Автономної Республіки Крим та міста Севастополя російськими регулярними з’єднаннями і підрозділами, підпорядкованими міністерству оборони рф Минобороны России, підрозділами та спеціальними формуваннями, підпорядкованими іншим силовим відомствам рф, їхніми радниками, інструкторами та іррегулярними незаконними збройними формуваннями, озброєними терористичними бандами та групами найманців, створеними, підпорядкованими та фінансованими російською федерацією та спроба його анексії, що тривають вже 8 років, є актом кричущого порушенням норм і принципів міжнародного права, суверенітету і територіальної цілісності України.

26 лютого 2014 року на заклик Меджлісу кримськотатарського народу до Верховної ради Автономної Республіки Крим вийшли тисячі кримських татар, українців та представників інших національностей чинити спротив російській окупації та заявили всьому світу про цілісність України. Наступного дня, о 5-й ранку до урядових будівель АРК увійшли регулярні військові формування рф. 26 лютого, 2020 року Президентом України Володимиром Зеленським було підписано Указ №58/2020, про День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя”.

Спротив триває 8 років й сьогодні, даємо повномасштабну відсіч ворогу! Слава Україні!