Сьогодні в Авангардівській Громаді вітали працівників закладів освіти, дошкільних закладів і бібліотекарів
Сьогодні в Авангардівській Громаді вітали працівників закладів освіти, дошкільних закладів і бібліотекарів.
“Бажаю вам міцного здоров’я, благополуччя, миру, невичерпної енергії і творчого натхнення! Ви виховали справжніх патріотів і воїнів, які зараз захищають нашу Україну. І вчите та виховуєте їх дітей та онуків. Дякую за вашу працю, добрі серця і любов, яку даруєте молодому поколінню” – звернувся до всіх Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський і вручив відзнаки та подарунки. Також селищний голова запевнив, що після перемоги одразу продовжимо заплановані реконструкції і розпочнемо будівництво нових садочків в Громаді.
Зі словами привітання звернулись і вручили грамоти також керівник відділу освіти Ірина Солотинська і помічник народного депутата Сергія Колебошина Сергій Зеленський.
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/1-scaled.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/4-scaled.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/5-scaled.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/3-scaled.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/IMG_3969-scaled.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/7-scaled.jpg)
![](https://avangard.od.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/8-scaled.jpg)